MARIOLA.

   HOME ->

MARIOLA


Imię :

MARIOLAPochodzenie: Pochodzenie: francuskie
Znaczenie imienia: francuskie zdrobnienie imienia Maria
Liczba dla imienia: 1
Znak zodiaku: Strzelec
Planeta: Jowisz


Imieniny obchodzi:


   Imię Mariola całkiem niedawno przybyło do nas z Francji. Naprawdę jest to francuskie zdrobnienie imienia Maria, chociaż może się wydawać, że to imiona Maria plus Jola. Każdy jednak intuicyjnie czuje, że w imieniu Mariola kryje się inny przekaz niż w imieniu Maria.

Numerologia tłumaczy ten fakt. Imię Maria bowiem ma liczbę dziewięć, a dziewiątki są natchnione i dążą do bycia doskonałym. Mariola zaś to jedynka, a jeden jest liczbą ludzi samodzielnych i samowolnych, takich, którzy najlepiej się czują, zaczynając coś od podstaw, według własnego planu.

W imieniu Mariola czuje się też wpływ Jowisza. W wyniku tych wpływów Mariole są pełne werwy, zdecydowane, gotowe wszędzie robić porządki wedle własnego widzimisię, a przy tym trochę szalone, narwane i mało liczące się z cudzymi opiniami. Dlatego niejedna panna imieniem Maria, czując w sobie te wibracje, każe się nazywać Mariolą...

Mariola to idealne imię dla aż nadto samodzielnych dziewczynek ze znaków Strzelca, Skorpiona, Lwa; nie wolno też zapomnieć o Baranie. Z pozostałych znaków dobrze będą się czuły jeszcze z tym imieniem Bliźnięta i Wodniki. Dla pozostałych znaków stanowczo lepsza jest Maria.